• م. انقلاب، خ. کارگر جنوبی، ک. مهدی‌زاده، پ. ۲۷، واحد ۱۹ (لطفاً پیش از تشریف‌فرمایی تماس بگیرید.)
لوگوی نبشته
انتشارات کتاب

انتشارات کتاب

انتشارات کتاب بید در آبان ۹۷، پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیتش را آغاز کرد. در هر حوزۀ مرتبط با نشر کتاب، از کتاب‌شناس‌ترین متخصصانِ شیفتۀ کتاب استفاده شده تا در نهایت حاصل کار، انتظاراتِ کتاب‌دوستانِ سخت‌گیر را هم برآورده کند. کتاب در این انتشارات به دو شیوۀ سرمایه‌گذاری ناشر و سرمایه‌گذاری مؤلف چاپ می‌شود.

انتشارات کتاب بید در حوزۀ فرهنگ و ادب عامه و بررسی کتب مصور خطی و چاپ سنگی، پس از بررسی متون متقاضیان توسط متخصصانِ هر حوزه، در چاپ این کتب مشارکت یا سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این کتب حداکثر پس از ۲ هفته بررسی خواهند شد و نتیجه بررسی به نویسندگان آنها اعلام خواهد شد. طبیعی است که انتشارات کتاب بید صیانت از متون متقاضیان را بر عهده خود می‌داند و فایل آثاری را که به همکاری منجر نشود، حذف خواهد کرد.

نشر کتاب به شیوۀ سرمایه‌گذاری مؤلف از دیگر امکاناتی است که انتشارات کتاب بید در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. چاپ کتاب به انگیزه‌های مختلفی چون ارائه در مصاحبه‌های درسی یا شغلی، ارائه به بنیاد نخبگان، استفادۀ دانشجویان، حفظ اثر از دستبرد سارقان علمی و ادبی، در معرض دید قرار دادن حاصل ذوق و قریحه و به یادگار گذاشتن اثری از خود انجام می‌شود. متقاضیان نشر کتاب می‌توانند از قسمت هزینۀ چاپ کتاب، با انتخاب قطع، تعداد صفحه، تعداد جلد و موضوع هزینۀ چاپ کتاب خود را تخمین بزنند. (توجه داشته باشید که این تخمین به‌دلیل نوسانات شدید بازار کاغذ، برای کتاب‌هایی با تعداد جلد کم قابل استناد است و برای کتاب‌هایی با تیراژ بالا، باید هزینه‌ها به‌روز محاسبه شود.)

نویسندگان می‌توانند برای نشر کتاب خود، در هر حوزه‌ای که باشد و به هر تعدادی که بخواهند، با ما تماس بگیرند. سعی کرده‌ایم پایین نگه داشتن قیمت‌ها به کیفیت کارمان آسیب نزند و بهترین قیمت و کیفیت را توأمان عرضه کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.