• م. انقلاب، خ. کارگر جنوبی، ک. مهدی‌زاده، پ. ۲۷، واحد ۱۹ (لطفاً پیش از تشریف‌فرمایی تماس بگیرید.)
لوگوی نبشته
نشر کتاب

نشر کتاب

چاپ دیجیتال کتاب

نشر کتاب در سال ۹۷ با فرازونشیب‌هایی بی‌سابقه مواجه شد. قیمت کاغذ تا آنجا افزایش پیدا کرد که غالب ناشران به امید بهبود اوضاع یا از بیم ضرر هنگفت ناشی از فروش‌نرفتن کتاب‌های گران‌قیمت محتاط‌تر از قبل شدند. آنها یا چاپ کتاب‌ها را به زمانی دیگر موکول کردند یا با تیراژ کم و به شیوۀ دیجیتال چاپشان کردند.

نشر کتاب به شیوه دیجیتال

نشر کتاب به‌‌شیوۀ دیجیتال به‌دلیل گران‌‌قیمت بودن و کیفیت نه‌چندان مطلوب بعضی از دستگاه‌های چاپ دیجیتال ـ به‌خصوص دستگاه‌های رنگی‌ای که برای چاپ جلد از آن استفاده می‌شود ـ با اقبال چندانی روبه‌رو نبوده است. ما با بهره‌گیری از بهترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال و اندوختۀ سالیان متخصصان این حوزه، سعی کرده‌ایم کیفیتی درخور شأن کتاب و کتابخوان ارائه دهیم و نقایص چاپ دیجیتال را به حداقل برسانیم. در کنار استفاده از این شیوه، همچنان برای متقاضیان چاپ افست هم، با وجود کم شدن تقاضا، خدماتی قابل ارائه و رقابت عرضه کرده‌ایم.

انتشار کتاب الکترونیک

در سال‌های اخیر با افزایش همه هزینه‌ها در حوزه چاپ اعم از کاغذ و ملزومات چاپ تا حق‌الزحمه‌های صفحه‌بندی، طراحی جلد و ویرایش، نشر آثار با مشکل مواجه شده است. در این سال‌ها با گسترش امکان انتشار الکترونیک آثار و شیوع ابزارهای مطالعه کتاب‌های الکترونیک، جایگزین نسبتاً مناسبی برای کتاب‌های کاغذی و جبران هزینه‌های هنگفت کتاب پیدا شده است. در مطلبی نحوه استفاده از این امکان بررسی شده است.

انتشار آثار

نویسندگانی که به نشر کتاب خود مایلند و آن را برای دیگران مفید می‌دانند، می‌توانند با تماس با گروه نشر کتاب نبشته، فارغ از اینکه کتابشان را برای چاپ به ما بسپارند یا انتشارات دیگر، هر چه می‌خواهند از چاپ کتاب، قوانین آن و نحوۀ توزیع و حق و حقوق مؤلف بپرسند و در انتها بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. برای اطلاع از هزینه‌های چاپ کتاب به بخش تخمین هزینه سایت و برای مشاهده نمونه کتاب‌های چاپ‌شده به اینتساگرام ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.